Facebook
Instagram
Youtube
+90 507 303 71 42

+90 216 345 71 61

Spor Okulları

EĞİTİM
2004 yılından bu yana İstanbul Altyapı Ligleri’ne Tüm kategorilerde katılan ( Küçük , Yıldız Genç ) ve sayısız başarılara imza atan Kızıltoprak Spor Kulübü Takımları’nın asıl amacı kendi Altyapısından yetiştirdiği sporcularla Liglerde mücadele etmektir.
Kızıltoprak Spor Kulübü Basketbol Altyapı Spor Okulları’ndan yetişmekte olan Sporcularımızın gelişimleri Antrenmanlarda
Takım Antrenörleri tarafından izlenmektedir .Sporcularımız göstermiş oldukları gelişimlerine göre,her ay yapılan Antrenörler toplantısında sporcularımız ayrı ayrı değerlendirilerek Takımlara seçilirler.Takımlara seçilen Sporcular kısa sürede Takım olgusuna alıştırılarak Teknik ve Taktik bilgilerini tamamladıktan sonra Lisanslı olarak liglerde maçlara çıkmaya hak kazanırlar.

 
Kızıltoprak Spor Kulübü Basketbol Okullarından bugüne kadar 1000 lerce sporcu yetiştirilip altyapı liglerinde oynamaya hak kazanmıştır.
Kızıltoprak Spor Kulübü olarak Türk Sporuna katkı sağlayacak , özgüven sahibi,mücadeleci,saygılı ,sorumluluk sahibi , spor ahlakına sahip teknik ve taktik bilgisi tam örnek sporcular yetiştirmektir.Hayattaki en değerli varlığımız olan çocuklarımıza profesyonel deneyimlerimizi aktararak iyi birer sporcu ve birey olmalarına bir nebzede katkıda bulunmak bizim için mutlulukarın en büyüğüdür.
Kızıltoprak Spor Kulübü Ailesi olarak biz her geçen gün gücümüze güç katarak büyümekteyiz ve sizleride bu değerli ailenin içinde görmeyi temenni ederiz.

 
Salonlar

Salon 1 (Merkez Salon) : İstanbul Anadolu Lisesi Spor Salonu ( Kızıltoprak / Kadıköy )
Salon 2 : Erkut Soyak Anadolu Lisesi Spor Salonu ( Ataşehir Karşısı Şerifali / Ümraniye )